Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 4:03 pm



Autor Mesaj
Alexynho
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 2:31 pm
Nu prea e corect, Lion. Motivul e invocat tot de intellect, dar pe care (sper eu) nu l-ai vazut: Cate titrari de-ale voastre sunt pe site-ul Nifty? Atat timp cat Nifty nu-si permite sa urce titrarile voastre, consider ca ar trebui si reciproca sa fie valabila, dar daca totusi le urcati, macar pastrati minimul de decenta si lasati creditele intacte. Ai spus bine, razboiul e intre titrari si s-n. De ce cade Nifty victima colaterala ?


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 2:41 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Eu ştiam că Nifty e în parteneriat cu titrari.ro, nu? Ce motiv mai trebuie? :hahaha:


Sus
intellect
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 2:49 pm
Kprice, nu se poate mai succint. Are Dan Puric o vorba: "fa crucea mare, ca dracu-i batran". :hahaha:
Trebuie explicat frumos si asezat, ca sa inteleaga tot omul. Se pierde un pic de timp, dar merita. :)


Ultima oară modificat de intellect pe Mie Feb 27, 2013 2:50 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
intellect
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 2:52 pm
Eu sunt mereu simpatic, atunci cand se poate. :)


Sus
neoh
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 2:56 pm
Daca a fost inainte de greva, imi cer scuze. Eu am vazut titrarea acum cateva saptamani... nu m-am uitat la ce data s-a facut upload, cum spuneam, nu prea intru pe la voi pe site, din multe motive. Ati rezolvat o problema (care nu trebuia sa existe) dupa foarte multe interventii... Daca asa rezolvati voi o problema, ce sa mai zic. :))) Pana la urma, nici pana atunci nu am avut un sef propriu zis, dar na, voi stiti cel mai bine sa va legati de oameni. :))) Si cu voi(S_N) am avut parteneriat Lion, :)) dar asta se cam uita. :)) Nu mai e in avantajul vostru, totul se uita. Alexynho, daca fiecare si-ar promova doar serialele si filmele lor ar fi cel mai bine. Vrei serialul sau filmul x, intri pe site-ul x. Si fiecare e fericit si nu mai exista certuri ca se sterg creditele din sub. :) Asa ar fi cel mai bine, dar asta nu se poate. Fiecare are un interes, din pacate. Suntem o comunitate mica si ne dusmanim foarte rau. Pentru ce? Daca sa zicem(titrari.ro) ar lua decizia sa nu mai puna suburile voastre, cu siguranta ca nici voi nu veti mai pune suburile lor, nu? E doar o intrebare.


Ultima oară modificat de neoh pe Mie Feb 27, 2013 3:01 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 3:01 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
neoh scrie:
Alexynho, daca fiecare si-ar promova doar serialele si filmele lor ar fi cel mai bine. Vrei serialul sau filmul x, intri pe site-ul x. Si fiecare e fericit si nu mai exista certuri ca se sterg creditele din sub. :) Asa ar fi cel mai bine, dar asta nu se poate. Fiecare are un interes, din pacate. Suntem o comunitate mica si ne dusmanim foarte rau. Pentru ce?

+1.

neoh scrie:
Daca sa zicem(titrari.ro) ar lua decizia sa nu mai puna suburile voastre, cu siguranta ca nici voi nu veti mai pune suburile lor, nu? E doar o intrebare.

Aşa ar fi normal, trebuie acord între toate site-urile, nu două să urce doar traducerile lor, iar al treilea să preia tot... greu de realizat, oricum. :hahaha:


Sus
neoh
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Toată lumea face asta, "de vină e S-N"  |  Scris: Mie Feb 27, 2013 3:03 pm
Eu zic Lion, ca daca fac doua, "turma", cum zici tu, se va conforma. Pana la urma stiu ca asta nu e posibil, asa ca m-am resemnat, dar macar sa se pastreze creditele in toate suburile, asa mi s-ar parea normal... dar se pare ca normalitatea mea, e anormala pentru unii.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România