Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:40 am


Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: I Frankenstein  |  Scris: Vin Feb 07, 2014 11:03 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
I Frankenstein 2014 CAM x264 AAC-MiLLENiUM este sincronizata de mine. Din pacate, nu este o sincronizare prea reusita, nu am avut suficient timp la dispozitie. Aceeasi subtitrare, cu aceiasi timpi, apare si in arhiva subs.ro. I-am rugat de nenumarate ori sa nu mai pandeasca aici pe site ce sincronizari se mai fac ca sa le urce din nou si pe astea la ei in arhiva. Au foarte multi sincronizatori si este jenant sa furi sincronizari. Mai bine le faci!

Ataşamente:
sincronizare furata.jpg
sincronizare furata.jpg [ 120.35 KiB | Vizualizat de 16161 ori ]

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
distel
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: I Frankenstein  |  Scris: Mar Feb 18, 2014 10:37 pm
Traducator

Membru din: Joi Oct 25, 2012 8:24 pm
Mesaje: 40

Neconectat
Am sters-o acum cand am vazut postarea ta. A fost postata de sattan pe site la noi si am urcat-o in arhiva principala crezand ca el e sincronizatorul. Sorry.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: I Frankenstein  |  Scris: Mar Feb 18, 2014 10:47 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Venind vorba de chesti asta, am si eu o intrebare...Cum se face ca la voi pe site sunt subtitrari ale nostre cu arhivele identice? Inteleg ca se ia de aici subtitrari, dar macar nu intrega arhiva.

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
distel
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: I Frankenstein  |  Scris: Joi Feb 20, 2014 11:47 pm
Traducator

Membru din: Joi Oct 25, 2012 8:24 pm
Mesaje: 40

Neconectat
Daca te referi la filme ca Khumba, Filth, Grudge Match, Her, American Hustle, Saving Mr. Banks, Marvel One-Shot: All Hail the King, Nebraska nu am facut decat sa uploadez pentru prima ora aceste subtitrari. Nu erau pe site la noi decat celelalte traduceri ale lui FlorinA care au fost inlocuite cu ale voastre. Fiind pentru prima oara luate, am luat toata arhiva. Asa cum se stie, urmatoarele sincronizari nu vor mai fi urcate.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: I Frankenstein  |  Scris: Sâm Feb 22, 2014 9:16 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
He he, o sa iti dau de munca, o sa ai multe de inlocuit. Mi-am propus sa ii refac tot ce va traduce, cel putin pana cand revine la sentimente mai bune...
Asta e si motivul pentru care in ultima vreme traduc cate 5-6 o subtitrare (echipa addicted :crazy: )

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România