Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 9:09 am


Autor Mesaj
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Vin Mar 18, 2011 3:58 pm
Avocatul31 scrie:
Pentru jigniri repetate si insistenta in nesimtire, contul userului Shadow a fost sters.



Ce frumos scrie Shadow, cu negru :clap:


Sus
FlorinA
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 3:22 pm
Salutare. N-am mai intrat de mult pe acest forum, dar din cauza nesimtirii fara limite a celor de pe titrari, mai precis rozatoarea_bc cu prietenii ei, n-am mai putut rezista tentatiei sa nu postez. DA! Avocatul31 are perfecta dreptate in tot ce a scris aici! Acel site nu este altceva decat o adunatura de gunoaie ( Luzu84, Myhnea07 si altii...) care nu stiu decat sa fure munca altora. Pe langa asta mai au si nesimtirea sa sterga creditele din suburi. Au umblat cu dedesubturi si cu minciuni, ca sa atraga toti traducatorii sa munceasca pentru ei. Au adoptat principul: cine nu e cu noi e impotriva noastra. Halal de mama lor!


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 5:09 pm
People in glass houses shouldn't throw stones, FlorinA. :sneaky: Ia întreabă-l pe Mac cine e inexistentul...Şi spune-i lu' Valentin28 să ia legătura cu mine, că prea gândim, traducem şi sincronizăm la fel. Chiar sunt curioasă să-l cunosc :biggrin:

Really now, nu vreţi mai bine să încetăm cu acuzaţiile, reproşurile şi orgoliile şi să facem ceva productiv cu timpul ăsta?


Sus
FlorinA
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 5:23 pm
Larra, putin imi pasa mie cine e inexistentul sau valentin sau mai stiu eu cine. Treaba e simpla... imi luati suburile, imi stergeti creditele si apoi le postati la voi. Cum se poate numi asta ? FURT! Va insusiti munca mea. Am avut un lung sir de replici cu ********_bc si i-am adus la cunostinta acest lucru. Stii care a fost rezultatul? Mi-a sters contul de pe minunatul site plin de hoti, unde mai nou activezi si tu( sa nu intelegi ca te bag in aceeasi oala cu unii din ei - o parte sunt si persoane super).
In concluzie - Avocatul31 are dreptate!!! Situl ala e un site de hoti!!! Am simtit-o pe propria piele.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 5:36 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am o mica observatie. Nu gandesc la fel despre toti cei de acolo, sau despre site in totalitate. Observ doar ca site-ul respectiv a decazut de ceva vreme. De asemenea, observ ca ni se fura sincronizari. Asta este si scopul acestui topic.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
FlorinA
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 5:40 pm
Sincronizari, titrari nu are importanta. Furtul e furt!

LE. dar de fapt ce fac :biggrin: am uitat cu cine vorbesc :biggrin:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 5:55 pm
FlorinA, am menţionat acele nume tocmai pentru că au o relevanţă. Dacă te-ar interesa cine sunt acele persoane, ai afla motivul pentru care au fost şterse nişte credite :) Şi 'titrări' n-a comentat nimic. Motivul pentru care scriu aici are strânsă legătură cu vorba aia: toate generalizările sunt periculoase, chiar şi aceasta. :biggrin: Titrări face aia, subs face ailaltă, sub-noi nu ştiu ce face...Există câţiva oameni care au de împărţit some old feuds, iar restul sunt prinşi la mijloc. E frustrant şi nu e corect...

Spor la suburi :)


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 6:09 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Nu sunt de acord cu parerea ta, ti-o respect insa. Nu cred ca te pot face sa intelegi ca stergerea autorilor este un lucru extrem de grav. Este hotia extrema, un lucru pe care cineva cu un minim de bun simt nu il poate sustine cautand chiar diverse justificari. Si ca daca subs face asa ceva, coborandu-va si voi la nivelul asta, nu faceti decat sa intariti convingerea celorlalti cat ati decazut.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 6:17 pm
Nu caut nicio justificare (deci am minimul de bun simţ, nu?) pentru că nu sunt avocatul nimănui (no pun intended :crazy: ). Ştiu ce înseamnă furtul, tocmai despre asta vorbeam (probabil în termeni prea vagi, dar mă adresam strict lui FlorinA, încercând să-i explic situaţia). Mă rog, nu insist, pentru că ajungem la discuţii aprinse şi nu am timp, chef, etc pentru aşa ceva, mai ales că suntem trei persoane care am încercat diferite tabere şi ştim cum stă situaţia. Therefore, vă urez, din nou, mult spor la traduceri şi mai puţin spor la ceartă, dacă se poate :)


Sus
FlorinA
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: titrari.ro  |  Scris: Sâm Mar 19, 2011 6:31 pm
Larra, sa inteleg ca de azi inainte o sa mi se stearga creditele din suburi ( pe langa faptul ca pana acum in dreptul subului la traducator in locul meu era trecut Mos Craciun si prietenii lui)? Si asta doar pentru simplu motiv ca nu stiu cine, vrea sa se razbune pe nu stiu cine? Nu ti se pare absurd? Eu zic ca pe acel site trebuie sa mai existe cineva cu scaun la cap care sa nu mai permita acest lucru. Eu tot mai sper ca cineva o sa puna la loc creditele in subul la Rango, pe care l-ati postat la voi pe site fara credite. Daca aveti de-a face cu o anumita persoana, razbunati-va doar pe acea persoana, asa mi se pare corect. Sa auzim de bine!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România