Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:49 pm


Autor Mesaj
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Sâm Noi 20, 2010 1:30 pm
Dintre filmele anului 2010, acum aveti ocazia sa alegeti cea mai buna traducere...


Sus
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 10:28 am
Si eu care ma asteptam ca Avatar si Inception sa fie in frunte. Mai e pana se termina sondajul si sper ca o sa fie ca mine. :diablo: Prince of Persia :thumbup:


Sus
BRiLi
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 5:52 pm
Filme traduse de mine n-ati bagat in top ?! :diablo:
PS : Bright Star si Avatar sunt 2009 ... :confused:


Sus
felixuca
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Lun Noi 22, 2010 10:49 pm
Da, Brili. Eu te propun cu subtitrarea de la "Red". (Sa nu se supere ceilalti :P De obicei sunt foarte scartara cand vine vorba de kestii de-astea... da' a lui m-a uns pe suflet :clap2: ).


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Lun Noi 22, 2010 11:01 pm
Oricum, BRiLi ( cu i mic ) nu are nicio sansa in fata lui Bright Star.


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Lun Noi 22, 2010 11:05 pm
Ma invocam pe mine. Nu delete nimeni, nimic.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România