Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:59 pm


Autor Mesaj
Azrael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mie Dec 08, 2010 11:39 pm
frumoase offtopicuri :)... induioshator :rolleyes: ... despre ce era totusi virgula pe pajinile astea? =))


Off: :clap2: :clap2: Shadow, "u" are really gr8! :crazy:


Ultima oară modificat de Azrael pe Mie Dec 15, 2010 10:28 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Joi Dec 09, 2010 8:03 am
And u are?
Ah, nobody.


Sus
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mie Dec 22, 2010 11:50 pm
24 decembrie e ultima zi in care se mai poate vota.


Sus
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Vin Dec 24, 2010 12:45 pm
Poll-ul a fost inchis. Iata si rezultatele finale.

Imagine

Felicitari, Kprice, pentru traducerea filmului Prince of Persia.


Sus
Azrael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mar Dec 28, 2010 1:21 am
Shadow scrie:
And u are?
Ah, nobody.


DAh, mah, romanash de maglavit, eu sunt cel putin ->> "Ah, nobody"! , tu insa doaro pretinsa "umbra".! :) ..."Vaco".. precum spunea Dem la cursuri de-alde umbrele...


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mar Dec 28, 2010 1:22 am
Bine ar fi daca ai lua un ban cat aroganta ta de mare.


Sus
Azrael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mar Dec 28, 2010 1:27 am
Azael. scrie:
Bine ar fi daca ai lua un ban cat aroganta ta de mare.

Tot Dem Radulescu spunea...."Aroganta este o virtute... daca Vacile nici virgula nu o spun!"

I-a zis monser "Azael" la ce se referea Dem..


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mar Dec 28, 2010 1:31 am
M-ai pierdut printre vorbe.
I'm not witty, I'm plain.
Astept o iesire mai "frumoasa" pentru banul ala, cam ca aia de pe la subtitrari netraduse, in care era si "o altfel de vorba."
Pana atunci... :)


Sus
Azrael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI FILM  |  Scris: Mar Dec 28, 2010 1:32 am
Azaele, si tu precum umbra de se intituleaza, te aruci far' de citire in aleanului mocirla... doar-doar vi-a fi mai bine cu noroiul dinprejoara ce pe noi de veti spoi.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România