Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 1:21 pm


Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Noi 23, 2010 1:43 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
He, he, o scapare din partea celor care au facut poll-ul.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Noi 23, 2010 4:39 pm
Ieri parca eram in poll :))
Dar nu conteaza, ca oricum nu m-am votat nici pe mine macar :))

Later: Scuze, la celalt sunt, nu la asta :))


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Noi 23, 2010 4:53 pm
Scuze, si aici e greseala mea. Eu stiam ca ai mai tradus inainte sa intri in Subtitrari-noi Team.


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Noi 23, 2010 4:57 pm
Da, da, am mai tradus. Atunci nu eram sub "aripa" nimanui :))


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 7:24 pm
Azael, clar. :yes:


Sus
replicant
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Dum Dec 05, 2010 10:18 pm
Mi se rupe inima cand vad zerourile alea. Ce poll inuman. :( Dupa atatea multumiri pe chat sa ai in dreptul tau 0 este, pfff,... inutil.Dar cineva trebuie sa castige si faza asta.


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Lun Dec 06, 2010 1:02 pm
Bine ca zic si "Multumesc". Asta inainte sa te injure, sau sa intrebe foarte insistent: "Cand terminati titrarea? Au trecut trei ore si nu e gata!"


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Dec 07, 2010 1:37 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
In clasament sigur s-ar fi aflt si BRiLi, dar din pacate s-a intors la prima dragoste, titrari.ro. Acum este, de departe, cel mai bun traducator de acolo. :)

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
replicant
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Dec 07, 2010 7:50 pm
:tt2: Brili nominalizat la categoria "Cel mai bun NOU traducator"? :hahaha: :crazy:


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mar Dec 07, 2010 7:55 pm
Nou in aceasta echipa, banuiesc. :drag:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România