Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 1:44 pm


Autor Mesaj
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Sâm Noi 20, 2010 1:30 pm
Serialele sunt un punct forte pentru Subtitrari-noi Team. Din numeroasele seriale traduse de echipa noastra, le-am ales pe cele mai reprezentative...


Sus
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 10:25 am
Din toate, mie imi place V, dar vad ca niciun vot. :blink: Ma mir, ca e bun serialul.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Lun Noi 29, 2010 9:45 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
pai normal ca se voteaza calitatea, dar eu unul doar de "V" sunt interesat, adica l-am urmarit si il urmaresc, restul nu prezinta interes, pt. mine

nu se pune Supernatural, sa nu se supere Azael, dar m-am obisnuit cu Baltzatu, cu toate ca urmaresc si cu suburile lui Azael

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Mie Dec 22, 2010 11:50 pm
24 decembrie e ultima zi in care se mai poate vota.


Sus
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Vin Dec 24, 2010 12:41 pm
Poll-ul a fost inchis.
Iata si rezultatele finale.

Imagine

Felictari, BMC & Shadow - Subtitrari-noi Team si Felixuca - Nifty Subtitles Team, pentru traducerea serialului Boardwalk Empire


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Vin Dec 24, 2010 1:03 pm
Multumesc pentru premiu. Sunt onorat, avand in vedere competitia. Shadow e peste tot si e o adevarata amenintare.
Le multumesc lui BMC si Felixuca pentru colaborarea la acest serial. A reprezentat o provocare avand in vedere limbajul folosit in film. Sper ca am facut o treaba buna. Multumesc celor care au votat si promit ca ne revedem si la sezonul 2.

Pana nu uit, ii multumesc si Dumnezeu. Am observat ca asa se face.

Sarbatori fericite, tuturor.


Sus
BMC
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEA MAI BUNA SUBTITRARE A UNUI SERIAL  |  Scris: Vin Dec 24, 2010 2:23 pm
Premiul se trimite prin posta sau se ridica de la sediul firmei ? :tt2:
Multumesc si eu Felixucai si lui Shadow, precum si tuturor traducatorilor underground, indiferent
din ce echipa fac parte sau pe ce site isi urca munca. Parafrazand sloganul unor vremuri demult apuse:
"Traducatori de pe toate site-urile, uniti-vă !"
Craciun fericit va doresc si s-aveti parte de tot ceea ce va doriti!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România