Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 5:22 pm


Autor Mesaj
al3x04
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Joi Oct 07, 2010 8:19 pm
Mai sunt 2 cuvinte. :tt2:


Sus
Shadow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Vin Oct 08, 2010 8:55 pm
A aparut si cuvantul cin ziua 5. Maine (sambata), va aparea ultimul cuvantul care va poate ajuta sa formatia propozitia care va poate aduce un DVD.


Sus
rtd
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:35 am
Se posteaza duminica :biggrin:
Azael.


Sus
rtd
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:41 am
Admin scrie:
:arrow: Sâmbătă, după aflarea celui de al şaselea cuvânt/set de cuvinte, va trebui să alăcuiţi o propoziţie pe care să o postaţi în rubrica acestui concurs.
:arrow: Cine postează primul, câştigă. :hooray: Cine nu, va aştepta următoarea săptămână pentru a participa din nou. :yes:

Azi e sambata si s-a terminat propozitia. Si am postat primul, nu asta era ideea? Ma rog, credeam ca-i un concurs serios.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:42 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Shadow scrie:
A aparut si al treilea cuvant al acestei saptamani. Va reamintim ca raspunsurile pentru concurs se accepta incepand cu duminica ora 00:01.
Va multumim si bafta :)



Desi in regulamentul concursului nu este prevazut, am pus totusi conditia ca raspunsurile sa fie postate dupa miezul noptii, pentru a avea cat mai multi posibilitatea sa castige.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
rtd
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:47 am
Atunci de ce nu ati scris in regulamentul concursului, la inceput? N-am stat sa citesc 3 pagini pe forum. Am fost fidel pe site, nu si pe forum. M-am gandit ca regulamentul e cel de la inceput si nu ca ar fi format din mai multe postari.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:50 am
E prima saptamana, "episodul pilot" are mereu o problema sau doua. :)


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 9:57 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Observatie corecta, regula trebuia mentionata si in regulament. Nu a existat comunicare intre cel care a facut regulamentul si cei care au luat decizia sa primim raspunsurile incepand cu miezul noptii. Sincer imi doresc sa postezi primul dupa ora 00:00, ca sa nu fie niciun fel de probleme. Daca nu, se vor mai da DVD-uri originale multe saptamani de acum inainte. Bafta!

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 11:01 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
Subtitrări-noi este cea mai bună echipă de traducători

:v: :smartass: :clap2: :happy2: :bananadance: :beer: :bow: :thumbup: :beer2: :yahoo: :tease:

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
PeRuZzI
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Concurs 4-9 octombrie 2010  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 11:01 pm
Subtitrari-Noi Este ce-a mai buna echipa de traducatori


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România